СФНУ
17
Лет опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
29967
Последний визит на сайт
вчера
Операці з купівлі - продажу квартир, будинків, земельних ділянок, оренда нежитлових приміщень

Продажа квартир (4)

  • ЧАС
    41 200 $
    1 312 $/м²

    Поліська ул., 2-Б

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ТРЦ "EUROпарк" ЖК SOFI HOUSE
    1 комната
    31.4 / 12 / 15 м²
    этаж 4 из 4
    2023 год постройки
    2 дня назад
    Продаж квартири 31,5 м² у закритому клубному будинку ЖК “Софі Хаус” Софіївська Борщагівка | 4-й поверх | Індивідуальне газове опалення Пропонується до продажу квартира площею 31,5 м² у клубному будинку з закритою територією, зоною відпочинку, дитячим майданчиком і двома декоративними фонтанами. Ідеальний варіант як для проживання, так і для здачі в оренду. Комплектація — White Box: • Гіпсова штукатурка стін, виконана фінішна шкаклівка ,готові до покраски. • Фінішна лазерна стяжка підлоги • Розводка електрики та сантехніки • Тепла підлога • Встановлена інсталяція в санвузлі • Розведення під кондиціонер + закладена траса • Встановлені радіатори • Індивідуальне газове опалення • Встановлений...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • ЧАС
    82 000 $
    2 278 $/м²

    Феодосия Печерского ул. (Піонерська), 35

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ ЖК Новая Конча-Заспа
    1 комната
    36 / 19.6 / 12 м²
    этаж 4 из 6
    2016 год постройки
    вчера
    Продаю 1-квартира в Ходосівці | ЖК Нова Конча заспа Ідеальний варіант для інвестиції або проживання для чотирьох осіб.Компактна, функціональна та повністю готова до проживання квартира, яка чудово підійде для здачі в оренду Площа — 46м² Кухня -12м2 Дві кімнати по 10м2 4 поверх із 6 Квартира укомплектована всім необхідним: • індивідуальне газове опалення •стіл та крісла на кухні • газова варильна поверхня • кухонний гарнітур,якісні фасади з натуральної деревини • шафа з натуральної деревини • два дивани • душова кабіна -пральна машина -холодильник Все нове ,ніхто не проживав Готовий варіант без додаткових вкладень — можна одразу проживати або здавати в оренду. Чудовий варіант: • поруч Ма...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • ЧАС
    34 000 €
    912 €/м²

    Шкільна ул., 79

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ Школа №2 ЖК Белогородка
    1 комната
    37 / 16 / 13 м²
    этаж 2 из 5
    2014 год постройки
    вчера
    Продаю 1-квартира в Білогородці Вул.Шкільна ,79 Ідеальний варіант для інвестиції або проживання для чотирьох осіб.Компактна, функціональна та повністю готова до проживання квартира, яка чудово підійде для здачі в оренду. Вартість 34000 євро Площа — 37,3м² Кухня -12,7м2 Кімната -15,5м2 2 поверх із 5 Квартира укомплектована всім необхідним: • індивідуальне газове опалення •стіл та крісла на кухні • газова варильна поверхня • кухонний гарнітур • меблі у кімнаті • два дивани • душова кабіна -пральна машина -холодильник Чудовий варіант: • поруч школа • поруч магазини Компактна, економна в комунальних платежах.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • ЧАС
    2 184 000 грн
    39 000 грн/м²

    Кузьми Скрябіна ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК One Family
    2 комнаты
    56 / 26 / 12 м²
    этаж 3 из 7
    2 дня назад
    Продаж двокімнатної квартири, без ремонту у ЖК One Family, у с.Ходосівка Параметри квартири: -Металеві вхідні двері(з МДФ накладкою) -Зовнішні стіни з червоної цегли -Загальна площа 56м2 -Двокамерні вікна -Фінішна стяжка -Газовий котел Для Вашої зручності та задоволення у пішій доступності(до 15хв) є: Ліс, озеро для активного відпочинку Зупинка громадського транспорту Медична клініка Мануфактура Кав'ярні, ресторани ТЦ МегаМаркет Нова пошта ЖК комфорт класу: Огороджена територія ЖК, цілодобова охорона Супермаркети, магазини першої необхідності Озеленення території та зони відпочинку Стадіони, спортивні та дитячі площадки Вартість: 38 000 грн/м2 Без комісії Є вибір двокімнатних квартир 55...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.